Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Praca > Budowa i Remonty > Inżynier budowy

Archiwalne: Inżynier budowy

26.04.2018

Firma deweloperska KIK Investments Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydata na stanowisko INŻYNIERA BUDOWY

Główne zadania:

Nadzór i koordynacja robót GW przy projektach deweloperskich,
Co oferujemy:
samodzielne stanowisko pracy, możliwość budowania własnego zespołu
współuczestnictwo w kreowaniu nowych przedsięwzięć deweloperskich
Możliwość rozwoju zawodowego (współpraca z doświadczonymi osobami z branży) w dynamicznie rozwijającej się firmie
Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
Jakie mamy wymagania:

Wykształcenie wyższe inżynierskie
Znajomość AutoCad
Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność

W CV proszę o zamieszczenie informacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
CV prosimy przesyłać na adres: biuro@kik-i.pl