Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Praca > Pozostałe oferty > Pakowacz kosmetyków w THG

Archiwalne: Pakowacz kosmetyków w THG

06.05.2021

Oferta:

NOWA, WYŻSZA STAWKA: 3530 zł brutto/mc (ok. 21 zł brutto/h)
Atrakcyjny system premiowy - nawet do 15% premii (ok. 500zł brutto miesięcznie)
Praca od zaraz
Długofalowa współpraca
System Poleceń Pracowniczych: zyskaj dodatkowe pieniądze za rekomendacje Znajomych
Obiady za złotówkę na terenie stołówki pracowniczej
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Opiekę konsultanta Manpower w trakcie całego procesu rekrutacji i zatrudnienia - mamy biuro na terenie Zakładu
Bezpłatny transport pracowniczy z wielu lokalizacji (m.in. Bielawa, Brzeg, Dzierżoniów, Gniechowice, Henryków, Jordanów, Lewin Brzeski, Łosiów, Niemcza, Oława, Piława Górna, Sobótka, Strzelin, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Ziębice i wiele innych)
Pakiet Benefitów ManpowerGroup Premium (m.in. Karta MultiSport, Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i szereg zniżek u naszych partnerów)

Wymagania:

Nie wymagamy żadnych uprawnień ani doświadczenia! - Wiemy, że wszystkiego Cię nauczymy!
Od naszych Kandydatów oczekujemy motywacji oraz chęci do podjęcia pracy

Zadania wykonywane na stanowisku:

Pakowanie Kosmetyków
Kompletowanie zamówień
Praca ze skanerem magazynowym

Miejsce pracy: Magnice k. Wrocławia (Bezpłatny transport pracowniczy)
Nr ref. THG/097/AMA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

1 zł