Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Praca > Magazynier > Praca dla Magazyniera

Archiwalne: Praca dla Magazyniera

25.03.2022

Firma STRAMA - wiodący producent mebli łazienkowych na rynku polskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy Nowosiedlice (koło Oleśnicy)

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie i wydawanie materiałów wg. procedur przyjętych w firmie,
• przygotowanie przesyłek do transportu,
• załadunek i rozładunek dostaw,
• dbałość o porządek i prawidłowe rozmieszczenie produktów na magazynie.

Wymagania:
• umiejętności pracy w zespole,
• zaangażowania, sumiennego wykonywania obowiązków,
• gotowości do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
• Uprawnienia operatora wózków widłowych - UDT.

Co oferujemy:
• pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
• stabilne zatrudnienie;
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności;
• pracę w nowych obiektach z rozbudowanym zapleczem dla pracowników oraz nowoczesną stołówką.

DOŁĄCZ DO NAS!