Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Praca > Budowa i Remonty > Spawacz/Ślusarz

Archiwalne: Spawacz/Ślusarz

07.08.2018

Potężna budowlana firma oferuje usługi generalnego wykonawstwa hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych oraz obiektów handlowych. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy ponad 200 obiektów. Zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Spawacz / Ślusarz
Miejsce pracy: Ostrzeszów
Co możemy zaoferować:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie zależnie od doświadczenia
Praca dwuzmianowa: od 7:00 do 15:00 / od 15:00 do 23:00
Do wyrobienia 160-200 godzin miesięcznie
Narzędzia oraz odzież ochronną
Praca stacjonarna- od poniedziałku do piątku
Twoje zadania:
Praca w wytwórni konstrukcji stalowych
Nasze wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku
Świadectwo spawacza lub uprawnienia podstawowe z możliwością podwyższenia
Przesłania CV
Chęci do pracy
Kontakt:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

1 zł