Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Praca > Praca za granicą > Stolarz - prefabrykacja / Belgia

Archiwalne: Stolarz - prefabrykacja / Belgia

10.05.2018

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Stanowisko: Stolarz - prefabrykacja

Lokalizacja: Belgia

Główne zadania:

• Wykonywanie szalunków wykorzystywanych do produkcji elementów prefabrykowanych: cięcie, wiercenie, łączenie płyt zgodnie z rysunkiem technicznym
• Wykonywanie szalunków z drewna lub MDF

Wymagania:

• Min. 3-letnie doświadczenie przy obróbce drewna
• Umiejętność obsługi obrabiarki CNC
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• Podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Długoterminową współpracę
• Wynagrodzenie około 1800euro/netto
• Trzynastą pensję
• Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Belgii
• Odzież roboczą
• Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny +48 605 551 306.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)