Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Nieruchomości > Działki > SYCÓW, Działka budowlana 1708m2 - bez pośredników

Archiwalne: SYCÓW, Działka budowlana 1708m2 - bez pośredników

23.02.2022


Działka komercyjna z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o pow. 1708 m2 - Syców, ul. Kazimierza Sprawiedliwego!

OKAZJA ! DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI – 1100 M DO CENTRUM SYCOWA! MEDIA (WODA, PRĄD, GAZ) PRZY GRANICY DZIAŁKI!

Działka przyjmuje kształt prostokąta o wymiarach 40m x 43m i nie jest ogrodzona. Jej wielkość, lokalizacja, komfort dojazdu drogą asfaltową, a następnie drogą gruntową, pozwala przyszłemu właścicielowi na dogodną i wymarzoną aranżację terenu. Niewątpliwym, a zarazem dużym atutem nieruchomości jest możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Działka posiada dostęp do prądu, wody i gazu.

Duży potencjał działki położonej w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem w centrum miasta, idealnej na zabudowę domu jednorodzinnego. Teren oddalony od centrum Sycowa o 1100 m, co bardzo uatrakcyjnia lokalizację w szczególności dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy, ceniących sobie kontakt z przyrodą i jej wieloma walorami a zarazem z szybkim i łatwym dostępem do miasta.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą, Rady Miejskiej w Sycowie nieruchomość gruntowa oznaczona jest symbolem:

Up – tereny usług komercyjnych z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Pod względem turystyczno – rekreacyjnym obszar gminy Syców jest bardzo ciekawy. Wyznaczonych jest wiele tras rowerowych po okolicy, prowadzących również do arboretum leśnego, nad zalew w Stradomii, który jest zbiornikiem wodnym o powierzchni 30 ha. i pełni funkcję rekreacyjno – wypoczynkową, czy oddalonego o ok. 8 km zalewu w Kobylej Górze, z uroczą scenerią pobliskich lasów, wzgórz i wody, z rozciągniętymi na linii brzegowej- piaszczystymi plażami, boiskami do piłki plażowej i siatkowej z ciekawą ofertą punktów gastronomicznych. Dla tych, którzy preferują mniej aktywny sposób wypoczynku jest również miejsce na wędkowanie i pole biwakowe. Położenie nieruchomości w pobliżu opisanych atrakcji turystycznych, otwiera wiele możliwości inwestycyjnych, zarówno dla turystyki jak i własnego biznesu. Miasto Syców położone jest na pograniczu Wzgórz Twardogórskich i Wzgórz Ostrzeszowskich, nad Młyńską Wodą, lewym dopływem Baryczy. Dojazd drogą E8 czy drogą ekspresową S8 Wrocław-Warszawa, do Oleśnicy zajmuje zaledwie 25 minut, a do Wrocławia ok. 40 minut.

247660 zł