Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Nieruchomości > Biura i Lokale > Wynajmę lokal usługowo-biurowy 130m2, ok Rynku

Archiwalne: Wynajmę lokal usługowo-biurowy 130m2, ok Rynku

04.05.2020


Lokal położony w centrum Sycowa, z własnym parkingiem dla klientów lub dla własnego użytku. Brama zamykana na noc zapewnia bezpieczeństwo właścicielom 3 lokali znajdujących się w podwórku.
Lokal o powierzchni 130m2 znajduje się w ścisłym centrum Sycowa, ok 50 metrów od Rynku, w sąsiedztwie licznych sklepów, punktów usługowych co skłania mieszkańców do odwiedzania tej okolicy.
Lokal został w 2010 roku generalnie odremontowany /gładzie, malowanie, płytki, wymiana centralnego ogrzewania na nowoczesne ekonomiczne gazowe, nowe duże okna, szerokie drzwi zewnętrzne z roletą antywłamaniową, armatura sanitarna, instalacja elektryczna itd./.
Lokal położony na parterze, przeznaczony jest do użytku handlowego, usługowego. Przed sklepem znajduje się parking, wejście i wjazd bezpośrednio z ulicy, możliwość bezpłatnego wykorzystania dużej ściany bocznej pod reklamę, lokal typu open space, 95% lokalu stanowi sala sprzedaży, usytuowany jest wzdłuż ciągu handlowego, brak barier architektonicznych dla niepełnosprawnych, stan techniczny budynku bardzo dobry.

2500 zł