Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Praca > Administacja biurowa > Zakupowiec / Zaopatrzeniowiec

Archiwalne: Zakupowiec / Zaopatrzeniowiec

28.03.2022

Firma STRAMA - wiodący producent mebli łazienkowych na rynku polskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku

Zaopatrzeniowiec / Zakupowiec

Miejsce pracy Nowosiedlice (koło Oleśnicy)

Opis stanowiska:
analiza zapotrzebowania na surowce i materiały
kontakt z dostawcami
koordynacja dostaw
wyszukiwanie i analiza nowych dostaw
bieżąca opieka nad dokumentacją
bieżąca współpraca z innymi działami (produkcja, planowanie)

Wymagania:
znajomość materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie
znajomość dostawców i materiałów w branży meblowej
mile widziane doświadczenie jako zakupowiec / zaopatrzeniowiec w branży meblowej
samodzielność i odpowiedzialność
znajomość języka angielskiego mile widziane

Co oferujemy:
pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
stabilne zatrudnienie;
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności;
pracę w nowych obiektach z rozbudowanym zapleczem dla pracowników oraz nowoczesną stołówką.
DOŁĄCZ DO NAS!

CV prosimy kierować na adres e-mail: praca@strama.net.pl, bądź składać w siedzibie firmy: Nowosiedlice 107, 56-410 Dobroszyce.