Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Praca > Kierowca > Zatrudnię Kierowcę C+E

Archiwalne: Zatrudnię Kierowcę C+E

12.02.2022


Firma Meble Marzenie z siedzibą w Opatowie k/Kępna poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierowca kat C+E ,
Wyjazdy z: Syców - Nowy Dwór
Zakres obowiązków:
- Transport międzynarodowy mebli tapicerowanych i materacy
Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E
• doświadczenie w zawodzie
• sumienność i rzetelność,
Oferujemy:
* pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
* atrakcyjne zarobki,
* możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o załączenie swojego CV oraz dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Podawane przez Pana/Panią dane osobowe w załączanym CV są zbierane dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pan/Pani prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka "MEBLE MARZENIE" WĘGŁOWSKI I STRYJAKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą Opatów, ul. Bolesławiecka 14A, 63-645 Łęka Opatowska.