Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Syców i okolic!

Oj, tu czuć pieniądze! Polacy wybrali najbardziej luksusowe miejsca

2019-08-23 11:31:00


Burze, tornada, cyklony. Najbardziej fotogeniczne zjawiska atmosferyczne - zdjęcia i filmy

2019-08-23 11:31:00

Aby zjawisko atmosferyczne nazwać malowniczym, czy musi spełniać specjalne wymogi? Okazuje się, że tak! Jedno z tego typu "modelowych" tornad odwiedziło w 2018 roku stan Wyoming w USA. Nagranie zjawiska szybko stało się hitem internetu - i nie jest to pierwszy taki przypadek. Zobaczcie najbardziej fotogeniczne zjawiska atmosferyczne. Przerażają, a jednak w pewnym sensie są piękne!


Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom [DZIEWCZYNKI] Jakich imion najwięcej w Polsce?

2019-08-23 11:31:00

Jakie były najpopularniejsze imiona żeńskie nadawane w zeszłym roku? Jak najchętniej nazywano dzieci? Sprawdź! Źródło: Ministerstwo Cyfryzacji


Myjesz zęby? Robisz to źle. Sprawdź, które najczęstsze błędy przy myciu zębów popełniasz!

2019-08-23 11:31:00

Co może być trudnego w myciu zębów? Może się wydawać, że nic, ale prawda jest taka, że większość z nas robi to źle. Myślisz, że to nie twój problem? Zobacz 10 błędów, które popełniamy przy myciu zębów. Na pewno żadnego z nich nie popełniasz?


Coś ci dolega? Do tych lekarzy nie dostaniesz się bez skierowania

2019-08-23 11:31:00

Wizytę u lekarza trzeba dobrze przygotować. Jeśli chodzi o lekarza pierwszego kontaktu wystarczy rejestracja i odczekanie swojego w kolejce. Lekarze specjaliści wymagają posiadania skierowania na wizytę czy badania. Do jakiego lekarza specjalisty nie dostaniemy się bez skierowania?


Kultowe polskie marki, które przetrwały do dzisiaj

2019-08-23 11:29:00

W rankingach związanych z przedsiębiorczością Polska wypada doskonale! Okazuje się, że Polakom nie przeszkadza wojna, niepokoje społeczne, upaństwowienie czy w końcu prywatyzacja. Polskie firmy dbają o wartości, kultywują tradycje i kolejne lata na rynku są dla nich jeszcze większym atutem. Polacy są dobrymi przedsiębiorcami i rzadko się poddają. Taką śmiałą tezę można postawić po przeczytaniu historii kilkunastu polskich marek, które pomimo historycznych zawirowań nie poddały się i dalej rozwijają swoją działalność, będąc często polskim towarem eksportowym. Prince Polo zbliżyło nas do Islandczyków, Ludwik do Amerykanów a niepowtarzalnymi produktami Hortexu i Tymbarku cieszą się spragnieni klienci sklepów na całym świecie. ZOBACZ inne polskie marki, które podbiły świat.


TOP 9 parków rozrywki w Polsce. Tu królują emocje i adrenalina

2019-08-23 10:55:00

Szukasz pomysłów na niecodzienny wyjazd? Parków rozrywki w Polsce w ostatnich latach przybywa. Największy z nich to aż 30 hektarów powierzchni, na której znajdziemy przeróżne atrakcje. Wiesz o jaki park chodzi? Sprawdź TOP 10 miejsc w Polsce, gdzie na pierwszym planie jest przede wszystkim rozrywka, adrenalina i emocje.


Teatr Baniek Mydlanych już w październiku wyrusza w trasę koncertową po Polsce!

2019-08-22 11:41:00

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na wyjątkowe widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!


Zapraszamy na dożynki gminy Dziadowa Kłoda do Gołębic!

2019-08-22 11:17:00

Rada Sołecka Gołębic, samorząd gminny oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie zapraszają na Gminne Dożynki, które odbędą się na boisku sportowym w Gołębicach. Start o godzinie 16. Szczegóły na plakacie.


Goszcz: Wielki plenerowy koncert „Znasz li ten kraj" przy Świątyni Artystów (GALERIA)

2019-08-22 10:33:00

Wielki koncert plenerowy i piknik rodzinny w Goszczu przy Świątyni Artystów już po raz czwarty odbył się 17 sierpnia w sobotę. Zorganizowany był przez Stowarzyszenie św. Magdaleny dla uczczenia 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, twórcy polskiej opery narodowej.