fz
Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Syców i okolic!

Wino, po którym nie ma kaca, wchodzi do Polski! Jak to możliwe i gdzie je kupić?

2018-06-21 11:43:00

Prosecco, które nie powoduje kaca, po raz pierwszy pojawiło się na półkach w brytyjskich Lidlach w październiku 2017 r. Teraz przyszła kolej na Polskę. Jak to możliwe? Wyjaśniamy poniżej.


Wypadek na A4 - uważajcie droga jest zablokowana!

2018-06-21 11:32:00

Wypadek na autostradzie A4 w stronę Katowic. Między węzłami Pietrzykowice-Wrocław Południe doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i busa.


Jedziesz nad wodę? Spróbuj tego! TOP 12 sportów wodnych nie tylko dla odważnych

2018-06-21 10:59:00

Sporty wodne uprawiać można zarówno na otwartych jak i zamkniętych akwenach. Dawno już przestały nam wystarczać wakacje na leżaku przy basenie. Korzystamy z atrakcji organizowanych przez biura podróży ale i lokalnych przedsiębiorców. Jakich sportów wodnych warto spróbować? Które dadzą nam malownicze widoki, a które podniosą adrenalinę? Sprawdź TOP 12 sportów wodnych nie tylko dla odważnych.


Polska - Kolumbia i inne mecze mundialu nad zalewem w Stradomi

2018-06-21 01:19:00


Znamy program tegorocznych Dni Dziadowej Kłody

2018-06-20 16:06:00


Jaka będzie pogoda w lipcu i sierpniu? Pogoda długoterminowa na lato w Polsce

2018-06-20 11:36:00

Jaka będzie pogoda w lipcu i sierpniu? Pogoda długoterminowa na lato w Polsce zapowiada się słonecznie, ale również burzowo. Czeka nas wiele upalnych dni, ale przygotować się musimy również na burze z piorunami. Pogoda powinna spodobać się tym, którzy lubią umiarkowane upały nad morzem. Ten region będzie rzadko nawiedzany przez burze z gradem, będzie można spokojnie się opalać. Należy jednak przygotować się na chłodniejsze dni w lipcu i w sierpniu. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do tekstu.


Kolejny wypadek amerykańskiej armii. Wojsko USA stanowi zagrożenie na polskich drogach?

2018-06-20 11:31:00

Amerykańska armia ewidentnie nie radzi sobie z polskimi drogami i naszymi przepisami o ruchu drogowym (które - oddajmy im sprawiedliwość - nieco różnią się od amerykańskich). Niemal co miesiąc słyszymy o wypadku z udziałem amerykańskiego konwoju wojskowego: czy to chodzi o pożar cysterny na autostradzie, ciężarówkę tonącą w błocie czy konwój, który... nie zmieścił się pod wiaduktem. Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć najbardziej spektakularne wpadki Amerykanów.


Beata Szydło i KOSMICZNE wydatki na wizażystów - ZOBACZ MEMY. Internauci nie mieli litości

2018-06-20 10:50:00

Najwyższa Izba Kontroli wzięła pod lupę wydatki Kancelarii Premiera Rady Ministrów. Jak wynika z informacji, do których dotarł portal gazeta.pl, 167,9 tysięcy złotych to wydatki na usługi wizażu poniesione przez kancelarię w okresie marzec-grudzień 2017. Najczęściej z pomocy wizażystów korzystała wówczas Beata Szydło. Internauci nie mogli przejść wobec tego faktu obojętnie i tradycyjnie w sieci pojawiło się wiele memów komentujących wydatki na wizaż. Zobaczcie sami w galerii.


Piknik z okazji Dnia Dziecka przy międzyborskiej Badurówce

2018-06-19 22:44:00

Przy Szkole Podstawowej im. Jerzego Badury w Międzyborzu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Samorząd Uczniowski dla uczniów klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjum. Na początek wszyscy odtańczyli wspólnie macarenę i belgijkę. Każda klasa wzięła udział w konkursie The Voice of Teens. Najlepsza okazała się klasa 7b, a zwyciężyła dzięki wesołym kostiumom i dopracowanej choreografii. Z kolei uczniowie klas młodszych świętowali ten dzień na wycieczkach klasowych i piknikach. Wszyscy dobrze się bawili – poinformowały Kamila Perużyńska i Anna Pinkosz – opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Zdjęcia: Łukasz Krogulewski


Kierowcy z Wioski wymuszają pierwszeństwo przejazdu!

2018-06-19 16:20:00

Kilka miesięcy temu w rozmowie z nami podkreślał to kierownik ruchu drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnicy Marek Wójcicki. To kierowcy jadący z Wioski powinni ustąpić kierowcom jadącym od strony miasta w kierunku Szarych Szeregów.