Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Syców i okolic!

Będą kolejne remonty dworców na Dolnym Śląsku

2017-09-22 16:11:00

Osiem kolejnych dworców na Dolnym Śląsku doczeka się remontu. W ciągu 5 lat PKP wyremontuje ich ponad sto w całym kraju. Na liście jest 8 budynków znajdujących się na Dolnym Śląsku. Sprawdź, które dworce doczekają się remontu i co zostanie zrobione!


QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Oto najnowsze prawdziwe pytania z testu MultiSelect

2017-09-22 14:14:00

Przyszli funkcjonariusze muszą nie tylko przejść testy sprawnościowe i z wiedzy ogólnej. Weryfikowane są także ich predyspozycje psychologiczne - a te sprawdza test MultiSelect, który zawiera łącznie 304 zadania/pytania.


Tyszka, Moran i Prokopowicz. Zobacz gwiazdy na premierze jesiennej ramówki TTV! [ZDJĘCIA]

2017-09-22 13:50:00

Poznaliśmy bohaterów jesiennej ramówki TTV. Na uroczystym śniadaniu w Warszawie zjawiły się gwiazdy stacji i prowadzący poszczególne programy, a wśród nich spotkać można było: Michela Morana, Karolinę Gilon wraz z Marcinem Tyszką i Malwiną Wędzikowską. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Jak idealnie urządzić łazienkę? Najlepsze porady

2017-09-21 23:31:00

Urządzenie łazienki to jedno z najciekawszych wyzwań. Pomysłów i możliwości jest cała gama, a realizacja projektu zależy wyłącznie od potrzeb i marzeń użytkownika. Kluczem do udanego projektu jest personalizacja wnętrza, zapewnienie wyjątkowej aury, funkcjonalności i trwałości zastosowanych rozwiązań. Otwórz galerię, żeby zobaczyć najlepsze aranżacje.


Kawalerka dla dwojga. Oto najlepsze aranżacje

2017-09-21 23:26:00

Trzydziestodwumetrowe mieszkanie dla dwojga? Dobra strategia i odrobina kreatywności sprawią, że niewielkich rozmiarów studio może przemienić się w piękne i funkcjonalne mieszkanie dla pary. Podpowiadamy jak to zrobić. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić poradnik.


Najgorsze mieszkania do wynajęcia. Oto najczarniejsze koszmary każdego studenta [ZDJĘCIA]

2017-09-21 15:35:00

Każdy, kto przeprowadzał się do nowego miasta albo szukał taniego studenckiego lokum wie, jak trudno znaleźć na szybko idealne cztery kąty. Każdemu z nas desperacja zajrzała kiedyś w oczy, każdy z nas wynajmował choć raz brzydkie mieszkanie z odrapaną boazerią w korytarzu, meblościanką, którą powinno się było wyrzucić jeszcze za Gierka i starym tapczanem, który wzbijał w powietrze tumany kurzu za każdym razem, gdy rzuciło się na niego telefon. Ale takich mieszkań, jak na tych zdjęciach, jeszcze nie widzieliście. Zobaczcie pokoje, łazienki i kuchnie z najczarniejszych snów architektów i dekoratorów wnętrz. Panie i panowie, oto najgorsze mieszkania do wynajęcia.


Co będzie modne tej jesieni? Zobacz zdjęcia

2017-09-21 11:49:00

W miniony weekend odwiedziliśmy targi Fashion Meeting Pop Up Store. Sprawdziliśmy przy tej okazji,co będzie modne tej jesieni.


Patrole! Obserwujcie bankomaty na całym Dolnym Śląsku

2017-09-21 11:04:00

Takie polecenie dostali policjanci na całym Dolnym Śląsku. Mają dokładnie przyglądać się bankomatom, zwłaszcza tym w mniejszych miejscowościach. Grasuje bowiem złodziejska szajka wysadzająca bankomaty w powietrze za pomocą łatwopalnego gazu. Od kwietnia złodzieje wysadzili aż cztery bankomaty.


QUIZ. Czy dogadasz się z nastolatkiem? To jak język obcy

2017-09-21 10:38:00

Czy znasz współczesny slang młodzieżowy? Jeśli wydaje ci się, że tak, to masz rację. Wydaje ci się. Sprawdź się w naszym quizie.


Nie masz pomysłu na prezent? Ten przyda się każdemu. Znana sieć zaskakuje

2017-09-21 10:09:00

Znana sieć sklepów Biedronka wprowadza jesienną nowość. Od 25 września klienci będą mogli skorzystać z trzech różnych kart podarunkowych. Doładujemy ją kwotą od 10 zł do 5 tys. zł.