Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Syców i okolic!

Tego nie rób, bo wyrzucą Cię z plaży! [TOP 10]

2019-06-19 10:23:00

Plaża to taka duża piaskownica, w której wielu dorosłych zapomina o podstawach dobrego wychowania. Jak zachować się na plaży? Co jest najbardziej irytujące w zachowaniu innych ludzi na plaży?


Facebook w... kościele? Nie uwierzycie, gdzie najczęściej korzystamy z internetu

2019-06-19 10:22:00

FOMO to lęk przed odrzuceniem związany z mediami społecznościowymi, na który cierpi coraz większy odsetek Polaków. Obecnie kilka milionów użytkowników internetu w Polsce doświadcza FOMO. Przebywanie bez smartphone'a pod ręką ma budzić niepokój co drugiej osoby cierpiącej na tę przypadłość. O jeszcze większy dyskomfort przyprawia milczący telefon. Uzależnienie od mediów społecznościowych w znacznym stopniu wpływa na życie codzienne. Coraz chętniej przeglądamy media społecznościowe w okolicznościach zupełnie temu niesprzyjających - a czasem nawet niebezpiecznych. Zobaczcie sami, kiedy najczęściej - kliknijcie w "zobacz galerię".


Zabójstwo Kristiny: Jakub A. ma status więźnia niebezpiecznego. Przebywa w jednoosobowej celi

2019-06-19 10:17:00

Komisja penitencjarna zdecydowała wczoraj, by 22-latkowi podejrzanemu o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin nadać status więźnia niebezpiecznego - poinformowała dziś rzecznik prasowa Dyrektora Generalnego Służby Więziennej ppłk Elżbieta Krakowska.


Rynki polskich miast straszą betonem. Gdzie się podziała dawna zieleń?

2019-06-19 10:10:00

Plany rewitalizacji dotyczące rynków polskich miast i miasteczek, choć brzmią dumnie i nowatorsko, nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. Miało być nowocześnie, lecz w efekcie zielone place zamieniły się w betonowe patelnie. Zobaczcie projekty, które pochłonęły miliony złotych, przynosząc niezadowolenie mieszkańców i ponury krajobraz. Czy na pewno było warto?


Uwaga. Brakuje leków w aptekach! A to nie jest koniec złych wiadomości...

2019-06-19 10:01:00

Brakuje leków stosowanych m.in. w chorobach kardiologicznych i cukrzycy. Przeczytaj szczegóły!


Oto nowy mieszkaniec wrocławskiego zoo. To maleńki manat. Zobacz film i zdjęcia

2019-06-19 09:01:00

We wrocławskim zoo urodził się manat. To samiczka


Koniec roku szkolnego MEMY. Wakacje czas start

2019-06-19 08:19:00

Koniec roku szkolnego to wyczekiwana przez wszystkich uczniów okazja. 19 czerwca 2019 - to data, kiedy kalendarz szkolny na rok 2018/2019 się kończy, a rozpoczynają się wakacje. Zobacz, jakie memy tworzą z tej okazji internauci. Wszystkim, którzy celebrują zakończenie roku szkolnego gratulujemy zakończenia kolejnego roku ciężkiej pracy i życzymy udanych wakacji.


Nie będzie pociągów, ale ze Świdnicy na Pol’and’Rock Festiwal dojedziesz autobusem

2019-06-18 10:44:00

Przewozy Regionalne nie uruchomią w tym roku specjalnych pociągów do Kostrzyna nad Odrą, gdzie od lat odbywał się Przystanek Woodstock, dziś nazywany Pol’and’Rock Festiwal. Organizatorzy największej imprezy muzycznej w kraju, już po decyzji Przewozów Regionalnych zaapelowali do uczestników festiwalu o wzajemną pomoc w dotarciu na miejsce. Na ich apel pozytywnie odpowiedzieli Prezydent Miasta Świdnica, Beata Moskal-Słaniewska oraz Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, Tomasz Kurzawa.


Wstrząsające fakty: Zabójca Kristiny to jej rodzina

2019-06-18 09:55:00

Morderstwo 10-latki z Mrowin to dramat rodzinny. Zabójca bywał w domu dziewczynki bo jest ich rodziną. Mama zamordowanej Kristiny i mama 22-letniego Jakuba A. to kuzynki, które wychowały się w Mrowinach i zawsze były ze sobą blisko związane. To jeszcze większa tragedia niż się wydawało. Dramat dwóch rodzin...


Tych 8 rzeczy nie wolno ci nosić w portfelu. Sprawdź jakich

2019-06-18 08:54:00

Podobno w życiu najważniejsza jest wygoda. My jednak uważamy, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Noszenie pewnych przedmiotów w portfelu to przepis na małą katastrofę - zwłaszcza w wypadku kradzieży. Zanim włożysz tam jedną z tych 8 rzeczy - mocno się zastanów! Kardynalna zasada brzmi - noś ze sobą tylko te dokumenty, których aktualnie potrzebujesz. W razie zgubienia portfela nie będzie konieczności wyrabiania ich wszystkich. Jeśli w tym momencie nie potrafisz dokładnie wymienić, co nosisz w portmonetce lub portfelu - czas uszczuplić liczbę noszonych ze sobą rzeczy!