Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Syców i okolic!

Fryzury na komunię: zobacz najpiękniejsze upięcia komunijne dla dziewczynek. Zainspiruj się!

2019-04-18 11:32:00

Fryzury na komunię coraz częściej są bardzo eleganckie. Nic dziwnego – skoro do Pierwszej Komunii dziewczynki idą w pięknych sukienkach, fryzura też musi do nich pasować. Wizyta u fryzjera lub przyjazd mobilnego fryzjera do domu – tak wygląda poranek wielu dziewczynek idących do Pierwszej Komunii Świętej. Fryzury komunijne czasami przypominają wręcz upięcia ślubne. Co jest teraz w modzie? Zobaczcie najpiękniejsze fryzury na komunię 2019!


Ludzie i czas - jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat?

2019-04-18 10:51:00

Te twarze znamy wszyscy, ale czy pamiętamy, jak ich właściciele wyglądali w czasach młodości? A może kojarzymy ich tylko ze starych filmów, nie mając świadomości, jak wyglądają teraz? Zobaczcie, jak czas zmienia ludzi. Clint Eastwood, Meryl Streep, John Travolta i inni. Uważamy, że są nadal piękni. A jaka jest Wasza opinia? W naszej interaktywnej galerii z suwakiem prezentujemy zdjęcia dawne i aktualne. Zapraszamy do porównania!


PolandRock 2019. Kto wystąpi na Poland Rock Festival 2019. Znamy nowych artystów [zespoły]

2019-04-18 10:32:00

PolandRock 2019. Powiększa się grono artystów, którzy w sierpniu (1-3.08.) wystąpią na jubileuszowym, 25. Pol'and'Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą. Oto artyści, którzy dołączyli do składu. Sprawdź w artykule poniżej, kto wystąpi. [patronat NaM]


Ksiądz wjechał na osiołku do kościoła. Wierni oburzeni

2019-04-18 08:29:00

Część wiernych oburzyło zachowanie księdza z Nowego Gierałtowa, który na mszę w Niedzielę Palmową przyjechał na....osiołku. Kapłan wjechał na zwierzęciu pod sam ołtarz. Pod filmem, który zamieścił Zbigniew Łopusiewicz, przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, znaleźć można wiele nieprzychylnych komentarzy.


Pracownik firmy kurierskiej ostrzelał samochód klienta!

2019-04-18 08:20:00

Niecodzienna sytuacja miała miejsce we wtorek, 16 kwietnia w Radwanicach (pow. polkowicki). Zamiast paczki kurier wyciągnął pneumatyczną broń i kilka razy strzelił w mercedesa klienta.


Od lipca 500 plus na każde dziecko. Rząd przyjął nowy projekt ustawy

2019-04-17 13:24:00

Od lipca każde dziecko będzie mogło dostać 500 plus. Rząd przyjął już zmiany w projekcie ustawy, która teraz będzie głosowana przez Sejm. Oznacza to, że nawet zamożne rodziny, które posiadają tylko jedno dziecko, będą mogły starać się o zasiłek.


Paznokcie na Wielkanoc. Zobacz najciekawsze, wielkanocne wzory na paznokcie. Wiosenne i świąteczne!

2019-04-17 11:15:00

Wielkanocne paznokcie to doskonały sposób, by swoją stylizacją nawiązywać do świąt, ale także do wiosny. Wzory manicure na Wielkanoc są przede wszystkim wiosenne – paznokcie stylizacją nawiązują do kolorów i motywów kojarzących nam się z tą porą roku. Kalendarze stylistek paznokcie przed Wielkanocą pękają w szwach. Jeśli świąteczny manicure jest również przed tobą i szukasz inspiracji na wielkanocne, wiosenne paznokcie, znajdziesz je w naszej galerii.


Dolnośląska żywa legenda turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku - Edward Tasior

2019-04-17 10:41:00

Dragon z Maleńkich Miszkowic w dolnośląskich finałach wojewódzkich turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" reprezentowały dwie drużyny w kategorii U-8. Opiekunem obu drużyn był Edward Tasior, którego bez krzty przesady można nazwać żywą legendą tego turnieju. Trener i niezwykle zaangażowany lokalnie działacz piłkarski, mimo siedemdziesiątki na karku, przyjechał na finały wojewódzkie po raz dziewiętnasty!


Taksówkarz ze Świdnicy w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now" [ZDJĘCIA]

2019-04-16 11:12:00

W najbliższym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All together Now” (POLSAT) wystąpi Sebastian Piórecki ze Świdnicy! Zaśpiewa przed największym w historii programów telewizyjnych 100-osobowym jury na czele z Beatą Kozidrak!


Z jakich zabytków i relikwii słynie Katedra Notre Dame?

2019-04-16 10:27:00

Informacja o pożarze w Katedrze Notre Dame poruszyła nie tylko Francuzów, ale i cały świat. Katedra Notre Dame to jeden z najsłynniejszych zabytków na świecie. W świadomości wielu osób ta gotycka świątynia nierozerwalnie wiąże się z powieścią Victora Hugo pt. "Katedra Najświętszej Marii Panny w Paryżu", znana szerzej pod uproszczonym tytułem "Dzwonnik z Notre-Dame". To, co skrywa w sobie paryska świątynia jest równie wyjątkowe, na szczęście część najważniejszych przedmiotów udało się uratować przed zniszczeniem w pożarze.