Ogłoszenia Syców na Sycowiak.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Syców i okolic!

Te zwierzęta uwielbiają zdjęcia! Stroją miny i pozują jak zawodowcy

2018-12-18 10:30:00

Co roku odbywa się Comedy Wildlife Photography Awards - konkurs fotografii dzikiej natury, w którym najlepsze zdjęcia to te... najbardziej zabawne! Zobaczcie finalistów ostatniej edycji - te zwierzaki naprawdę poprawią wam humor!


Największe wpadki w polskich teleturniejach [RANKING] Wstyd na całą Polskę!

2018-12-18 10:18:00

Polacy kochają teleturnieje! Trudno wyobrazić sobie ramówkę telewizyjną bez tego typu rozrywki. Uwielbiamy oglądać i uczestniczyć w teleturniejach. Ale nie brakuje też wielkich wtop w wstydu na całą Polskę. Oto ranking największych wpadek w historii polskich teleturniejów. Jest z czego wybierać!


Szkoła Podstawowa nr 3 w Sycowie i jej przedświąteczna wizyta w „Przylądku Nadziei”

2018-12-18 10:14:00


Ranking najseksowniejszych zawodów - twój jest na liście?

2018-12-18 10:11:00

Twórcy aplikacji randkowej Tinder ujawnili jakie zawody obecnie najbardziej kręcą ich użytkowników. Co się zmieniło od ostatniego badania w 2016? Z rankingu najseksowniejszych zawodów kobiecych wypadła m.in. projektantka wnętrz, modelka i agentka nieruchomości. Wśród mężczyzn mniejszą popularnościa niż dwa lata temu cieszą się policjanci, gwiazdy telewizyjne, żołnierze i trenerzy personalni. Pierwsze miejsce na liście może zaskoczyć! Czy twój zawód znajduje się na liście?


Pierwszy samochód. Jaki wybrać? Auta dla początkujących

2018-12-18 10:04:00

Pierwszy samochód pamięta się zawsze, dlatego warto zadbać o to, by były to dobre wspomnienia. Po stresie związanym z nauką jazdy i zdawaniem egzaminu, odbiór prawa jazdy to pora na własny pierwszy samochód i doskonalenie swoich umiejętności. Jakie auto będzie dobrym wyborem dla świeżo upieczonego kierowcy? Wybraliśmy dla was 15 modeli, sprawdź!


Uczniowie ZSP w Sycowie śpiewali kolędy pacjentom naszego szpitala

2018-12-18 09:52:00


Zaprzyjaźnione akademie rywalizowały u Strusia w Dziadowej Kłodzie

2018-12-18 09:33:00


Spektakularna planeta Ziemia. Te zdjęcia robią wrażenie

2018-12-17 10:46:00

Planeta Ziemia - na niej mieszkamy, żyjemy i znamy na co dzień. Jednak czy kiedykolwiek mieliśmy okazję spojrzeć na niej z takiej perspektywy? Zobaczcie zdjęcia satelitarne, które zachwycą nie tylko miłośników astronomii.


Te zdjęcia zorzy polarnej zrobią na was wrażenie. ZOBACZCIE!

2018-12-17 10:45:00

Zorza polarna, nazywana też Aurora borealis (na półkuli południowej Aurora australis) to fascynujące zjawisko świetlne, od wieków budzące w ludziach zabobonną grozę. Zorza polarna świeci w górnych warstwach atmosfery w rejonie biegunów magnetycznych Ziemi. Dlatego zorze polarne występują na dużych szerokościach geograficznych. Zjawisko zorzy polarnej wywołują naładowane cząstki o dużej energii, wyrzucone ze Słońca podczas rozbłysków i docierające do Ziemi. Silne rozbłyski słoneczne sprawiają, że zorza polarna może być obserwowana również na średnich szerokościach geograficznych. Dlatego czasami można zobaczyć zorzę polarną w Polsce. Zobaczcie, jak niesamowicie wygląda zorza polarna na zdjęciach.


Burza, jako niesamowite zjawisko atmosferyczne. Zobaczcie te zadziwiające zdjęcia!

2018-12-17 10:43:00

Burza, błyskawice, pioruny - groźne, ale zarazem piękne i fascynujące zjawisko atmosferyczne. Chmury burzowe wywierają swoim ogromem niezapomniane wrażenie. Zdjęcia burzy, a zwłaszcza zdjęcia błyskawic, nie są łatwe do wykonania. Wyładowania elektryczne w chmurach lub pomiędzy chmurami a powierzchnią ziemi czy wody nastąpują niespodziewanie i trwają bardzo krótko (słowo "błyskawiczne" nie narodziło się przypadkiem). Także i dlatego są to na ogół niesamowite fotografie. Zobaczcie wyjątkowe, zadziwiające zdjęcia burzy.